Szalone Jogurty - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sponsorzy

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 16, wczoraj: 1
ogółem: 98 218

statystyki szczegółowe

Zegar

Aktualności

II kolejka Ligi Letniej

  • autor: bala19, 2011-06-23 10:52

W dniu wczorajszym drużyna Szalonych Jogurtów rozegrała mecz z Chłopcami z Ferajny w ramach II kolejki Ligi Letniej.

W dniu wczorajszym drużyna Szalonych Jogurtów rozegrała mecz z Chłopcami z Ferajny w ramach II kolejki Ligi Letniej. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19. Obie drużyny przystępowały do meczu w odmiennie różnych nastrojach. Chłopcy mieli 3 punkty po przekonującym zwycięstwie nad Igloo, natomiast na koncie Jogurtów widniało okrągłe zero po porażce z Young Boys.

Warunki rozgrywania meczu nie były za dobre, bowiem było bardzo duszno, a bramkarzom słońce świeciło prosto w oczy. Sam początek to raczej mała kopanina, którą próbowali uporządkować Chłopcy. Pierwszą groźną akcję przeprowadziły jednak Jogurty - kiedy Jakub Balicki uderzał z pola karnego, a strzał zablokował ręką jeden z obrońców rywali. Gwizdek sędziego jednak milczał i mimo protestów rzutu karnego nie podyktowano. Chwilę później Chłopcy otworzyli wynik meczu, zaś dwie minuty później podwyższyli na 2:0. Na 2:1 wynik zmniejszył Mateusz Klesiewiecz, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Niestety jeszcze przed przerwą padł gol na 3:1 i Jogurty schodziły na przerwę w kiepskich nastrojach.

W przerwie padło kilka mocnych słów. które chyba pomogły, ponieważ od początku drugiej części nasza gra się poprawiła. Efektem tego była bramka na 3:2 Balickiego, który chwilę później wyrównał stan meczu. Wydawało się, że możemy powalczyć nawet o pełną pulę, jednak krótka chwila dekoncentracji, szybkie dwa trafienia Chłopców i znów przegrywaliśmy dwiema bramkami. Pod koniec meczu kontaktową bramkę zdobył jeszcze Balicki, jednak na wyrównanie zabrakło Jogurtom zarówno czasu jak i sił.

Podsumowując, to na pewno był lepszy mecz w naszym wykonaniu niż ostatnio, była szansa na zdobycie punktów. Jednak nasza gra dalej pozostawia wiele do życzenia, sporo elementów trzeba poprawić - zwłaszcza ustawianie się i przesuwanie w obronie. Były też pozytywy i pozostaje mieć nadzieję, że w kolejnych meczach będzie ich coraz więcej...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [305]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Szalone JogurtyKS Osiedlowcy Bochnia
Szalone Jogurty 8:6 KS Osiedlowcy Bochnia
2013-04-14, 10:30:00
    relacja »

Reklama

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

III kolejka ligi Letniej Szalone Jogurty-SpolkaCTI.eu Team
Ładowanie...