Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Zegar

Aktualności

Wygrana z Plantami

• autor: bala19, 2011-06-26 15:30

W meczu 11 kolejki Ligi Bocheńskiej Szalone Jogurty podejmowały KS Planty. Relacja w rozwinięciu...

Mecz rozpoczął się jak zawsze od niemałego chaosu na boisko (zdaje się że u nas to już norma). Również jak zwykle straciliśmy pierwsi bramkę, co tradycyjnie podziałało na nas pozytywnie. Z biegiem czasu tworzyliśmy coraz więcej sytuacji, niestety brakowało szczęścia lub precyzji :D (Bala).

W końcu jednak wyrównaliśmy po kapitalnym strzale Bastka, rozgrywającego dziś naprawdę dobre spotkanie.

Później to my zaczęliśmy dyktować warunki gry, ale KSP "ukłuło" nas dwukrotnie, na szczęście odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami i na przerwę schodziliśmy z remisem 3:3.

Po przerwie, jak to po przerwie, ostro ruszyliśmy na rywali i szybko im odskoczyliśmy na kilka bramek. Trzeba zaznaczyć, że świetną robotę odwaliliśmy w obronie, co w połączeniu z coraz lepszą grą w ataku dało fajny rezultat.

Sam mecz zakończył się wynikiem 14:5 dla gospodarzy, którzy zrewanżowali się za porażkę w  "rundzie jesiennej"   14:8

Podsumowując, to był chyba dobry mecz w naszym wykonaniu, jak to mówią - momenty były. Jednak nie oszukujmy się, dalej jest co poprawiać (zwłaszcza wykańczanie akcji z odległości 1-2 metrów ;) ). Na pewno jest też za co chwalić, każdy wniósł swoją cegiełkę w to zwycięstwo.

Już w środę kolejny ważny mecz w Lidze Letniej, więc nie ma się co rozwodzić nad tym meczem.

P.S. Chciałbym pozdrowić naszych rekonwalescentów - Artka i Kulę, i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia;)