Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Zegar

Aktualności

Zwycięstwo w Pucharze Handelki

• autor: bala19, 2009-08-04 16:32

W miniony czwartek 30 lipca drużyna Szalonych Jogurtów wzięła udział w turnieju o Puchar Handelki. Jej przeciwnikami miały być drużyny: KS Planty, KS Osiedlowcy Bochnia, Fenerbahce Plac Turka oraz FC Zenit.

Już w pierwszym meczu Szalone Jogurty czekała ciężka przeprawa, ponieważ musieli się zmierzyć z FC Zenit. Mecz był bardzo wyrównany, nie brakowało ostrych zagrań i kontrowersyjnych sytuacji.  Mecz skończył się wynikiem 2:2 po tym jak drużyna ze Starego Wiśnicza wyrównała już po zakończeniu doliczonego czasu gry. Trzeba jednak przyznać, że remis nie był krzywdzący dla żadnej z drużyn.

W drugim swoim meczu Mleczna Ekipa spotkała się z outsiderem - Fenerbahce Plac Turka. Mecz był bardzo jednostronny, momentami Szalone Jogurty robiły, co chciały z przeciwnikami. I trzeba przyznać, że wynik 3:1 to najlepszy rezultat jaki Fenerbahce mogło osiągnąć w tym meczu. Warto nadmienić, że bardzo dobry mecz rozegrał Marcin Michniak, który zdobył dwie bramki a przy kolejnej asystował.

W trzecim meczu Szalone Jogurty spotkały się ze swoim największymi rywalami – Osiedlowcami Bochnia. wydawało się, że ten mecz będzie bardzo wyrównany, ale już pierwsze minuty pokazały coś zupełnie innego. Sytuację na boisku od początku kontrolowała Mleczna Ekipa, co chwila wyprowadzając groźne ataki. Po jednym z nich padła bramka, która wprawiła Osiedlowców  w  osłupienie. Chwilę później byli na deskach, bo Jogurty podwyższyły na 2:0. Po przerwie Osiedlowcy postanowili wszystko postawić na jedną kartę. Ich zmasowane ataki przyniosły nawet kontaktową bramkę, ale chwilę potem Mleczna Ekipa podwyższyła na 3:1 i było pozamiatane. Koniec meczu i można było dopisać kolejne 3 punkty, które z poprzednimi czterema dało siedem i prowadzenie w turnieju.

Przed ostatnim meczem Szalone Jogurty zdawały sobie sprawę, że do końcowego tryumfu wystarczy im jeden punkt z KS Planty. Zmotywowani tą myślą, od początku rzucili się na przeciwników. KS Planty wyglądały zaś na bardzo zmęczonych i podłamanych swoimi poprzednimi meczami. Dlatego też, gdy po jednej z pierwszych akcji Szalone Jogurty wyszły na prowadzenie widać było, że ich przeciwnicy nie podniosą się po tym ciosie. Z każdą kolejną minutą Mleczna Ekipa powiększała swoja przewagę, co chwila stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Udało im się wykorzystać cztery i mecz skończył się wynikiem 5:0.

Zaraz po zakończeniu tego meczu drużyna Szalonych Jogurtów mogła zacząć świętowanie. Parę pamiątkowych fotek z Pucharem i można było wreszcie udać się na odpoczynek :)