Szalone Jogurty - strona nieoficjalna

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Historyczne zwycięstwo Szalonych Jogurtów

• autor: Łapa, 2011-03-12 20:05

Drużyna Szalonych Jogurtów w końcu pokonała drużynę Osiedlowców!

W piękne sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała trudny mecz z odwiecznym rywalem. FC Osiedlowcy Bochnia to mocny, lubiący agresywna grę a zarazem prezentujący wysoki poziom techniki piłkarskiej w niektórych formacjach. Patrząc na końcowy wynik nasi przeciwnicy albo prezentują słabą formę albo po prostu słabi są:P

Mecz rozegrany na stadionie "Handelka" rozpoczął się z lekkim opóźnieniem po godzinie 15. Zanim usłyszeliśmy pierwszy gwizdek nasz zespół borykał się z poważnymi problemami technicznymi. Paru zawodnikom po prostu zabrakło laczy. W związku z tymi problemami rozpoczniemy negocjacje z naszym dotychczasowym sponsorem technicznym sytuacja dzisiejsza zaniepokoiła nas i myślę ze powinniśmy już poszukiwanie nowego sponsora technicznego. Kiedy rozbrzmiał pierwszy gwizdek trybuny poderwały się do dopingu niestety to były jedyne chwile przy ryku trybun i odgłosach wspomagających zawodników na murawie.

Pierwsze minuty przebiegały w "luźnej atmosferze". Niestety po paru minutach straciliśmy pierwszą bramkę w tym sezonie co znaczyło, że przegrywaliśmy 1-0. Później jednak wyrównaliśmy wynik i mecz rozpoczął(nawet nie wiedziałem ze tak właśnie pisze się ten wyraz:P) się na nowo. Głównym wydarzeniem pierwszej połowy była cudowna i lekko przypadkowa interwencja naszego bramkarza w sytuacji sam na sam. Jego niesamowita i karkołomna interwencja uchroniła nasz zespół od straty bramki niestety nie uchroniło go przed lekką kontuzją i ubrudzeniem rękawic. Pierwsza połowa zakończyła się się remisowym  wynikiem 2-2.

W przerwie przedstawiciele naszego zespołu i główny dowodzący fun clubu udało się do sklepu spożywczo- przemysłowego potocznie zwanego "Mrówką" aby zakupić absolutnie potrzebnego i niezbędnego Batona. Niestety nie zdążyli na rozpoczęcie drugiej połowy więc  z brakiem dowodzącego dopingu atmosfera na trybunach po prostu znikła. Pierwsze minuty kolejnej części meczu minęły w atmosferze stresu i nerwowości, ale zawodnicy Dawid i Sebastian na szczęście wprowadzali powoli spokój w szykach obronnych. Kiedy opadli z sił niestety doszło do zmiany co wprowadziło z powrotem do nerwowej atmosfery w drużynie co zaowocowało  stratą niepotrzebnych bramek.

Wraz ze zbliżającym się końcowym gwizdkiem nasza drużyna przeżywała trudne chwile w ataku. Niewykorzystywane okazje powodowały napiętą atmosferę... Na szczęście mamy w zespole takich zawodników jak Łapa i Marcin. Ten drugi poderwał ofensywną grę i strzelił bardzo ważne bramki dzięki którym  wyszliśmy na prowadzenie. Ten pierwszy natomiast dzięki swoim niesamowitym interwencjom w bramce utrzymywał nasz zespół na prowadzeniu do końca meczu.

Mecz zakończył się wynikiem 8-5 co niezwykle uspokoiło nasz zespół przed zbliżającym się sezonem. Dobra gra w obronie i w ataku z pewnością pomoże nam osiągnąć wysokie cele w kolejnej edycji Ligii Bocheńskiej.

Wynik: 8-5 (2-2)

Zawodnik meczu: Łapa i Marcin.

autor: Krakers27 2011-03-12 20:49:20

Profil Krakers27 w Futbolowo no gratulacje :) Szkoda, że nie mieliśmy Chudego:P

autor: lapa2405 2011-03-12 21:10:24

Profil lapa2405 w Futbolowo Oj słabi jesteście:P Mam nadzieje ze zgodzicie się z moim wyborem zawodników meczu.

autor: bala19 2011-03-12 21:40:22

Profil bala19 w Futbolowo coś ty sie tak uczepił tego pierwszego gwizdka;D?? A atmosfera na "trybunach" to byla niestety tylko w I połowie;)

autor: Chlopek123 2011-03-12 21:55:13

Profil Chlopek123 w Futbolowo byl Kula, byl doping, poszedl Kula, powera starczylo tylko na I polowe :P haha

autor: marciniszyn8 2011-03-12 23:16:31

Profil marciniszyn8 w Futbolowo prawda, bez chudego z pewnością było nam łatwiej, ale zwycięstwo to zwycięstwo i gratuluje wszystkim grającym, oby nam tak dobrze w lidze szło. ;)

autor: GulaszMen 2011-03-13 09:30:49

Profil GulaszMen w Futbolowo wiadomo, to tylko sparing, na dodatek gra na handelce, oj spotkamy się na orliku za niedługo!

autor: Chlopek123 2011-03-13 13:51:44

Profil Chlopek123 w Futbolowo Aha i jak jestesmy przy temacie laczy, to w rozmowach kontraktowych prosze uwzglednic tez obuwie dla mojej skromnej osoby

autor: bala19 2011-03-13 15:14:56

Profil bala19 w Futbolowo fajnie że byli prawie wszyscy wczoraj, przynajmniej każdy pograł. A co do wyniku, to nie ma co się nim za bardzo przejmować, bo mógł być odwrotny;)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Szalone JogurtyKS Osiedlowcy Bochnia
Szalone Jogurty 8:6 KS Osiedlowcy Bochnia