Szalone Jogurty - strona nieoficjalna

Pierwsze punkty!

• autor: Łapa, 2011-03-27 14:16

Genialne rozpoczęcie sezonu!

Przy pięknym słońcu i nieco niskiej temperaturze nasz wspaniała drużyny zaliczyła świetny występ zwyciężając jedna bramką w derbowym spotkaniu przeciwko FC Osiedlowcy Bochni.

Na inauguracyjny mecz przybyła cała szeroka kadra naszego zespołu. 10 zawodników z w pełni naładowanymi "akumulatorami" gotowymi zostawić wszystko na boisku, serce, zdrowie, wszystko po to żeby obronić Honor. I właśnie z taki nastawieniem rozpoczął się mecz. Nasza świetnie zmotywowana drużyna ruszyła na przeciwnika niczym wojska polskie i litewskie pod Grunwaldem! Nasz cel był jeden - zwycięstwo. Szaleńcze ale na swój sposób rozważne ataki przyniosły oczekiwany skutek po strzeleniu pierwszej bramki w nowym sezonie Ligi Bocheńskiej. Po chwilowej euforii przeszedł czas na opamiętanie. Nasze marzenia i radość brutalnie przerwała pierwsze stracona bramka. A potem druga i trzecia... Na szczęście na plac gry wszedł nasz niesamowity i obdarzony cudownymi zdolnościami Łapa. To on poderwał nasz zespół, sprawił, że nasza gra na połowie przeciwnika zaczęła w końcu podobać się licznie zgromadzonym kibicom. Najpierw postraszył atomowym uderzeniem zza pola karnego aby później zdobyć jakże ważną bramkę i tym samym poderwać nasz zespół do odważniejszej gry, do atakowania i pomógł zrozumieć, że ten mecz jest nasz, że z takim zawodnikiem musimy go wygrać. Lecz przez niesprzyjającej temperaturze straciliśmy kolejne bramki. Do szatni schodziliśmy w smutnych nastrojach z niekorzystnym wynikiem.

Na szczęście była druga połowa. Drugą połówkę nasz cudowny strzelec zaczął na bramce i kto wie co by się działo gdyby nie on. początek drugiej części był chaotyczny, podania były nie dokładne i narastała nerwowa atmosfera. Na szczęście na tyłach stał czujny i cały czas motywujący zespół super zawodnik Łapa. Niestety nie pomagały prośby i zachęty, Jogurty po prostu grały źle. Czego efektem była strata bramki w głupi, nieodpowiedzialny sposób. Po błędzie obrońcy Sebka sędzia podyktował drużynie przeciwnej zasłużonego karnego, który został skutecznie zamieniony na bramkę. Zespół po tej stracie długo nie mógł się podnieść choć widać było po niektórych, że na prawdę zostawiali na boisku wszystko a głownie swoje zdrowie widok sapiącego Bali proszącego o zmianę najlepiej o tym świadczy. I w tym momencie nastąpił kto wie czy nie decydujący moment. Na plac gry wszedł Artek. Zawodnik ten grał wcześniej na średnim poziomie lecz kiedy wszedł na boisko zaskoczył chyba wszystkich swoją genialną formą i jako obrońca poderwał nasza ofensywną grę niczym Łapa w pierwszej części. Przeciwnicy po nieustających atakach musieli kilka razy uznać wyższość naszych napastników nad ich obroną. Nasz zespół atakując często zapominał o obronie. Co było świetną okazją do pokazania się Łapie pilnującego naszej bramki. Jego niesamowite i wręcz wydające się nie nie realnymi interwencje pozwoliły nam myśleć o zwycięstwie. Kiedy nasz zespół wyszedł na prowadzenie i na boisku zapanowała euforia nasz super bramkarz postanowił przywołać do porządku całą kadrę specjalnie wpuszczając dwie bramki i wyrównując stan bramkowy. Na szczęście nasz zespół zrozumiał zachowanie Łapy i strzelił zwycięską bramkę.

Reasumując, nasz zespół rozegrał znakomite spotkanie i odebrał zasłużone 3 punkty. Dziękujemy Bali za za sponsorowanie Dubble Blasta dzięki któremu nasz zespół mógł fizycznie wytrzymać ten trudny mecz i zwyciężyć.

Na MVP meczu i jednocześnie Man of the Day typuje Artura, ponieważ jego wkład w zwycięstwo był najlepiej widoczny.

autor: Benny11 2011-03-27 15:19:43

Profil Benny11 w Futbolowo Łapa skromny jak zwykle :P

autor: bala19 2011-03-27 15:57:35

Profil bala19 w Futbolowo ktoś policzył ile łapa użyl epitetów odnośnie swojej osoby;d?? A co do "sapiącego Bali" to był to moment spowodowany brakiem dubble blasta;p

autor: Chlopek123 2011-03-27 18:22:41

Profil Chlopek123 w Futbolowo Nie wiem co ty bierzesz ale nie przesadzaj xD Dobry mecz Jogurciki :P

autor: marciniszyn8 2011-03-27 19:21:30

Profil marciniszyn8 w Futbolowo mecz jogurtów bardzo dobry. ;) Gratulacje wszystkim, a łapaa ? no cóż, dobrze, że się ceni. :pp

autor: lapa2405 2011-03-28 09:50:40

Profil lapa2405 w Futbolowo piszzcie relacje to bd mogli siebie samych podbudowac:P Ja wiadomo bylem gwiazda ale zauwazcie ze na MVP nie wybralem siebie tylko artka za jego piekne odrodzenie.graatuluje artek!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Szalone JogurtyKS Osiedlowcy Bochnia
Szalone Jogurty 8:6 KS Osiedlowcy Bochnia