Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Pierwsza kolejka Ligi Letniej

• autor: bala19, 2011-06-09 19:33

W dniu wczorajszym tj. 8 czerwca ruszyły rozgrywki Ligi Letniej organizowanej przez Urząd Miasta Bochni.

Po krótkim rozpoczęciu i kilku słowach oficjeli, uwaga wszystkich przeniosła się na boisko. W meczu otwarcia spotkały się drużyny Igloo Bochnia oraz Chłopcy z Ferajny. Po ciekawym meczu 3 punkty bez większej trudności zgarnęli Chłopcy wygrywając 4:0

W drugim meczu wystąpić miały Szalone Jogurty z Young Boys. Jako że jesteśmy najmłodszą drużyną w lidze każdy z nas spodziewał się ciężkiej przeprawy. można więc powiedzieć, że się nie zawiedliśmy. Young Boys od początku przejęli inicjatywę i widać było, że będą chcieli jak najdłużej utrzymywać się przy piłce i zmusić nas do biegania. W pierwszej połowie gra była dość wyrównana,Young Boys pierwsi zdobyli bramkę, ale niedługo potem udało nam się wyrównać po akcji Mateusza Klesiewicza. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Początek drugiej połowy to coraz bardziej zmasowane ataki Young Boys i nasza rozpaczliwa obrona. Niestety w końcu Young Boys stwarzający sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych trafili na 2:1. I wtedy coś pękło. Ta bramka ustawiła całkowicie dalszy przebieg meczu. Na kilka minut kompletnie stanęliśmy. Straciliśmy chęć do grania, czego konsekwencją była strata trzeciego gola. Wtedy nie było już czego bronić i atakowaliśmy na hurra nawet czterema graczami, co doskonale wykorzystali Young Boys, co chwila wyprowadzając kontry i strzelając kolejne 3 bramki. Całe szczęście, że niedługo potem sędzia odgwizdał koniec meczu i nie skończyło się wyższą porażką.

Mimo wyniku 1:6 trzeba powiedzieć, że momentami nawiązywaliśmy równą walkę z rywalem, na pewno brakło nam sił by skutecznie bronić przez cały mecz, trzeba też popracować nad naszym ustawieniem i grą w obronie. Zresztą...poprawić trzeba wszystko, również skuteczność w ataku. To chyba dobrze, że w 1szej kolejce trafiliśmy na tak wymagającego rywala. Obnażył nasze słabości i wiemy nad czym pracować. Zobaczymy co ta praca przyniesie. Następny ciężki sprawdzian już za dwa tygodnie z Chłopcami z Ferajny. Także CHŁOPAKI NIE ZAŁAMUJEMY SIĘ, JEDZIEMY DALEJ !!!