Szalone Jogurty - strona nieoficjalna

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

ZWYCIĘSTWO W DERBACH!

• autor: marciniszyn8, 2011-06-12 14:34

Dzisiaj o godzinie 9:30 rozpoczęliśmy ligowe spotkanie, w ramach ligi bocheńskiej z Osiedlowcami, naszymi odwiecznymi rywalami. Można było zauważyć braki w drużynie rywali, choć i tak ich skład wydawał się najmocniejszy z możliwych, no więc każdy z nas podszedł bardzo poważnie do tego spotkania.

Cel, zmazać nieudany występ w pierwszej kolejce Letniej Ligi Bocheńskiej.

Mecz rozpoczął się od genialnych ataków Osiedlowców. Świetnie się ustawiali i dobrze szukali na boisku, co zaowocowało szybko strzelonymi bramkami, oczywiście nasze błędy również pomogły. ;) zaledwie po 10 minutach było 0:3. mecz jednak był bardzo nerwowy przez co drużyny seriami traciły bramki. Jak już wyrównaliśmy to uciekli, potem znowu to jeszcze raz udało im się uciec, jednak czym bliżej było do końca spotkania, to drużyna Osiedlowców coraz bardziej oddawała nam inicjatywę. Nie mieli nikogo na ławce, bardzo możliwe, że przy panującej temperaturze stracili mnóstwo sił na początku i nie dali rady. my również zaczęliśmy grać skutecznie w ofensywie, a także ograniczyliśmy błędy w obronie. choć trzeba przyznać, szczęście też nas nie opuszczało. ;)

Myślę, że mecz był dość wyrównany, i dziękujemy oczywiście Osiedlowcom za fajną gierkę.! :)

Ostateczny wynik 14:11 dla Szalonych Jogurtów!

Cała gra naszej drużynki bardzo dobra, widać, że wszyscy walczą i starają się, tutaj zwłaszcza nagradzam naszego 'liska pola karnego' - Jana Balickiego. Napsuł mnóstwo krwi rywalom swoim zaangażowaniem w derbach.

Oby tak dalej.

autor: Chlopek123 2011-06-12 18:38:04

Profil Chlopek123 w Futbolowo Jana-staroste powiatowego czy Jakuba-Messiora ??

autor: bala19 2011-06-13 08:53:09

Profil bala19 w Futbolowo Redaktorku - kim tu ku**a jesteś??

autor: Artsej 2011-06-16 17:31:00

Profil Artsej w Futbolowo 'liska pola karnego' - Jana Balickiego hah ;d

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Szalone JogurtyKS Osiedlowcy Bochnia
Szalone Jogurty 8:6 KS Osiedlowcy Bochnia